نویسنده: محرابی
تاریخ: ۳۱,تیر,۱۳۹۴
آخرین ویرایش: ۰۲ آذر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه
539 بازديد

نمایش لیست کامل نویسندگان (کاربران) در وردپرس

در مطلبی که قبلا  منتشر کردیم شما با نحوه نمایش ...

امتیاز دهید :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 • در سایت ها یا وبلاگ هایی که دارای چندین نویسنده هستند می توانید بخش های متفاوتی را پیاده سازی کنید تا کاربران راحت تر بتوانند با کسانی که برای آنها تولید محتوا می کنند آشنا شوند. در مطلبی که قبلا  منتشر کردیم شما با نحوه نمایش لیست ایمیل کاربران عضو در وردپرس آشنا شدید. در این مطلب می خواهیم شما را با چگونگی نمایش تمامی نویسندگان وردپرس در یک لیست آشنا کنیم.

  خوب تنها کافی است تا کد زیر را در هرجایی از قالب فعلی سایت خود که می خواهید لیست نویسندگان نشان داده شوند قرار دهید.

  <ul>
  <?php wp_list_authors(‘exclude_admin=0&optioncount=1&show_fullname=1&hide_empty=1’); ?>
  </ul>

  این کد لیست نویسندگان وردپرس را فراخوانی می کند. برای ایجاد تغییراتی کوچک در این کد می توانید از پارامتر های زیر استفاده کنید.

  ۱ – برای نمایش نام مدیران در این لیست می توانید مقدار exclude_admin را ۱ بگذارید در غیر اینصورت باید مقدار آن را ۰ قرار دهید.

  ۲ – با قرار دادن مقدار ۱ برای optioncount می توانید تعداد نوشته های هرکدام از نویسندگان را روبروی نام آنها نشان دهید. اما اگر نمی خواهید تعداد پست های هر نویسنده در کنار نام آن نشان داده شود باید این مقدار را صفر کنید.

  ۳ – برای نمایش نام کامل هر کاربر باید مقدار show_fullname را ۱ قرار دهید. برای نمایش نام کوچک کاربران می توانید از مقدار ۰ استفاده کنید.

  ۴ – برای پنهان کردان کاربرانی که تاکنون پستی منتشر نکرده اند باید مقدار hide_empty را ۱ قرار دهید.

  افزونه Authors Widget نیز می تواند کار همین کد را انجام دهد. اما اگر شما می خواهید به صورت دستی لیست نویسندگان را نشان دهید پیسنهاد ما استفاده از کد بالا است.

 • تازه های وردپرس رو از کانال تلگرام خانه وردپرس دنبال کنید