مقایسه 5 افزونه فشرده سازی تصویر در وردپرس

۶ دیدگاه
نویسنده: خانه وردپرس
تاریخ: 26,جولای,2018
آخرین ویرایش: ۲۷ دی ۱۳۹۸
۶ دیدگاه
چه زمانی نیاز به نصب افزونه فشرده سازی تصاویر داریم؟ زمانی ...

امتیاز دهید :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

اگر بدنبال پلاگین های فشرده سازی وردپرس برای وبسایت خود هستید، امروز می خواهیم این پلاگین ها را به شما معرفی کنیم.

پلاگین های فشرده سازی تصاویر این امکان را به شما می دهد که که به آسانی تصاویر را در وردپرس بهینه سازی کنید تا وبسایت شما سرعت و عملکرد بیشتری داشته باشد. در این مقاله می خواهیم بهترین پلاگین های فشرده سازی برای وردپرس را مقایسه کنیم.

چه زمانی نیاز به نصب افزونه فشرده سازی تصاویر داریم؟

زمانی که تصاویر در سایز حجمی بزرگتری نسبت به متنی که در صفحه قرار گرفته هست و این نیز باعث می شود که برای برای باز شدن آن صفحه زمان بیشتری طول بکشد. با این وجود این عبارت را بارها شنیده اید:

” یک تصویر هزاران کلمه ارزش دارد ” و هر تصویر متن وبسایت را جذابتر نمایش می دهد.

برای بهبود سرعت وب سایت وردپرس، شما باید تصاویر خود را برای وب بهینه سازی کنید. بهترین راه برای این کار این است که با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و یا یک نرم افزار ویرایش عکس قبل از آپلود تصویر به وردپرس حجم تصاویر را کاهش دهید. این به شما امکان کنترل بیشتری بر روی کیفیت تصاویر در وب سایت شما میدهد. و می توانید کیفیت تصاویر و حجم آنها را کنترل کنید.

با این وجود همه ی کاربران کار با نرم افزار های ویرایش تصاویر را نمی دانند و یا دسترسی به این نرم افزار را ندارند. خوشبختانه، چند پلاگین فشرده سازی تصویر وردپرس وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. این پلاگین ها تصاویر شما را به صورت خودکار فشرده سازی کرده و با استفاده از نسخه کوچکتر در وب سایت شما بهینه سازی می کنند.

به این ترتیب، نگاهی به بهترین پلاگین های فشرده سازی تصاویر وردپرس می کنیم، و نحوه جمع آوری آنها از نظر بهینه سازی تصویر، عملکرد و کیفیت را مقایسه می کنیم.

1_reSmush.it Image Optimizer:

reSmush.it بهترین افزونه فشرده سازی وردپرس است. این به شما اجازه می دهد به صورت خودکار تصاویر را در آپلود بهینه کنید. همچنین امکانی برای بهینه سازی تصاویر قدیمی تر را هم دارد.

با استفاده از API reSmush برای بهینه سازی تصاویر و این امکان را به شما می دهد تا سطح بهینه سازی برای آپلود تصاویر خود را انتخاب کنید. این افزونه این ضعف را دارد که سطح فشرده سازی متفاوتی ندارد. همچنین محدودیت بهینه سازی برای آپلود کمتر از 5 مگابایت است. شما می توانید تصاویر فردی را از فشرده سازی حذف کنید در صورت نیاز به اضافه کردن یک تصویر به اندازه کامل ان را اضافه کنید.

2_EWWW Image Optimizer:

EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer یک گزینه عالی برای افزونه فشرده سازی تصویر وردپرس است. استفاده از آن بسیار آسان است، و می تواند به طور خودکار بهینه سازی تصاویر شما در فایل تصاویر آپلود کرد. همچنین می توانید تصاویر خود را که قبلا آپلود شده اند فشرده و بهینه سازی کنید.

این افزونه فشرده سازی را روی سرورهای شما انجام می دهد، بدین معنی است که نیازی به ثبت نام برای یک حساب و دریافت یک کلید API نیست. همچنین می تواند تصاویری که توسط دیگر افزونه های وردپرس تولید شده و به جای پوشه های کتابخانه رسانه شما ذخیره و بهینه سازی کند. همچنین یک حساب کاربری برای استفاده از افزونه نیاز ندارد، اما با API های آن می توانید برای دریافت ویژگی های اضافی ثبت نام کنید.

3_Compress JPEG & PNG images:

Compress JPEG & PNG images

Compress JPEG & PNG images توسط تیم TinyPNG ایجاد شده است و شما باید یک حساب کاربری برای استفاده از افزونه ایجاد کنید. شما فقط می توانید 100 عکس هر ماه با حساب رایگان بهینه سازی کنید. همچنین می تواند به صورت خودکار تصاویر را پس از آپلود فشرده کند، و می توانید تصاویر قدیمی را به صورت همگانی بهینه سازی کنید.

تنظیمات پلاگین به شما این امکان را می دهد که اندازه های تصویری که می خواهید بهینه سازی کنید را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید حداکثر اندازه برای آپلود اصلی خود را تنظیم کنید. تصاویر بزرگتر از اندازه به طور خودکار توسط افزونه تغییر اندازه داده خواهد شد.

4_ShortPixel Image Optimizer:

ShortPixel Image Optimizer

ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی وردپرس است. این افزونه نیاز دارد که یک کلید API با ارائه آدرس ایمیل خود داشته باشید. حساب رایگان اساسی اجازه می دهد تا شما فشرده سازی را تا 100 عکس در هر ماه انجام دهید، و شما باید برای استفاده از نسخه حرفه ای تر افزونه هزینه پرداخت کنید.

همچنین می تواند برای فشرده سازی تصاویر در یک پوشه جداگانه استفاده شود. افزونه شورت پیکسل به شما اجازه می دهد فایل اصلی را با نسخه فشرده مقایسه کنید تا تفاوت کیفیت را ببینید. ShortPixel با ویژگی های پیشرفته ای دسته بندی شده و توانایی انتخاب فرمت های مقایسه را به شما ارائه می دهد.

5_Smush Image Compression and Optimization:

Smush Image Compression and Optimization

WP Smush یکی دیگر از افزونه های فشرده سازی وردپرس است. این افزونه به طور خودکار تصاویر را موقع آپلود٬ فشرده می کند و همچنین می تواند برای فشرده سازی و بهینه سازی فایل های تصویری قدیمی تر مورد استفاده قرار گیرد. شما همچنین می توانید حداکثر رزولوشن تصویر را تنظیم کنید، و در هنگام فشرده سازی٬ تصاویر شما به اندازه های معقول تر می رسند.

نسخه رایگان پلاگین نیازی به ایجاد یک حساب برای استفاده از کلید API خود ندارد. ویژگی بهینه سازی انبوه به شما اجازه می دهد تا حداکثر تا 50 تصویر را در یک مرحله بهینه سازی کنید و