قرار دادن پیغام یا اخطار در پنل مدیریت وردپرس

بدون دیدگاه
نویسنده: علی باقری نیا
تاریخ: ۱۱,مهر,۱۳۹۲
آخرین ویرایش: ۲۷ دی ۱۳۹۶
بدون دیدگاه
را در تمام قسمت های مختلف پنل مدیریت وردپرس تان ...

امتیاز دهید :

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
آیا تا به حال خواسته اید ، اطلاعیه ، پیغام ، تذکر ، اخطاری ، شرت کدی و یا …
را در تمام قسمت های مختلف پنل مدیریت وردپرس تان (admin area) بدون زحمت ، نمایش دهید… ؟!
پس باز با ما همیار گردید ، با افزونۀ Easy Admin Notification که به واقع به آسانی برای شما در ناحیۀ مدیریت وردپرس تان ، نوتیفیکیشن قرار می دهد.
– مراحل نصب :
۱- نصب افزونه و فعال کردن آن ، که یک رویۀ معمول برای وردپرس بازان است ؛ ولی برای تازه کارها راحت ترین روش را ذکر می کنم:

 روش راحت نصب و فعال سازی افزونه ها : در پنل مدیریت وردپرس تان ، به منوی افزونه ها بروید و سپس قسمت افزودن و سپس در فیلد جستجو ، واژۀ Easy Admin Notification را جستجو کنید و در نتایج جستجو ، گزینۀ اول یافته شده Easy Admin Notification  می باشد(فعلاً) که با کلیک بر روی لینک نصب پیغامی می آید مبنی بر “واقعاً می‌خواهید ‌این افزونه را نصب کنید؟” و پس از تأیید این پیغام ، پس از چند لحظه پیامی می آید که افزونه Easy Admin Notification با موفقیت نصب شد و زیر این پیام برای فعال کردن افزونه ، بر روی لینک “فعال‌کردن افزونه” کلیک کنید و پیامی مبنی بر فعال شدن افزونه برای شما می آید که “افزونه فعال شد” و یک نفس راحت…

۲- برای تنظیمات افزونه ، در پنل مدیریت وردپرس تان ، به منوی نمایش (یا همان Appearance) بروید و سپس به Admin Notification بروید و یا به http://yourwebsite.com/wp-admin/themes.php?page=ean-settingsبروید.
– تنظیمات افزونه:
اول از همه در قسمت تنظیمات افزونه ( رجوع شود به نحوۀ نصب ، مرحله ۲ ) ، دو تب می بینید ، تب General و تب Advanced که در تب General برای قرار دادن پیغام موردنظرتان سه کار باید انجام دهید :
۱- زدن تیک مقابل ?Enable notification
۲- نوشتن متن موردنظرتان در فیلد مقابل Enter the message to display
  * این فیلد کدهایhtml را قبول می کند.
  * در وردپرس فارسی همۀ نوشته ها در پنل مدیریت وردپرس ، راست به چپ است(rtl) اگر می خواهید پیامتان چپ به راست گردد(ltr) پیام موردنظرتان را بین دو تگ پاراگراف و با دایرکشن چپ به راست </p> <p dir=”ltr”> قرار دهید.
  * اگر این گام را انجام ندهید و فقط گام اول را انجام دهید و به گام ۳ بروید با پیغام خطای Ooop! You activated a notification but you haven’t defined any message! مواجه می شوید.
۳- ذخیرۀ تنظیمات با زدن دکمۀ Save Options .
کار با بقیه مواردش راحته ، کافیه از روش آزمون و خطا یا همون سعی و خطا استفاده کنید یا باز با ما همراه باشید:
برای نکته بین ها :
+ اگر می خواهید پیغام شما از حالت پیش فرض که حالت نوتیفیکیشن با کادر زردرنگ است به صورت پیغام خطا و در کادری به رنگ قرمز قرارگیرد ، تیک مقابل?Error message را بزنید
+ اگر می خواهید پیغام شما توسط کاربر(ادمین و…) به صورت دستی  حذف شود و پس از حذف دستی توسط کاربر(ادمین و…) دیگر نمایش داده نشود ، با زدن تیک مقابل Display hide button یک دکمۀ hide کنار پیام شما می آید و این کار را برای شما انجام می دهد.
+ اگر می خواهید پیغام یا اخطار شما فقط در پیشخوان (dashboard) پنل مدیریت وردپرس تان قرار گیرد در قسمت Notification page از منوی بازشو ،  dashboard only را انتخاب کنید.

+اگر می خواهید پیغامتان فقط برای ادمین های وب تان نمایش داده شود به تب Advanced بروید و تیک قسمت مربوطه را بزنید.

* برای اعمال هر تغییری دکمۀ Save Options فراموش نشود !
————————————-
آخرین به روزرسانی در زمان انتشار این مطلب در مورد این افزونه مربوط به ۱۲-۲-۲۰۱۲ با ورژن ۱٫۴ می باشد.
برای دیدن اسکرین شات این افزونه به اینجا (+) رجوع کنید.
  • نویسنده
    علی باقری نیا
  • تعداد بازدید
    16 views
۰دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.logo-samandehi


نوشته‌های ویژه